Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva absolventů UHK na POJEBU

23. 6. 2009

 

23. 6. 2009

 

 

V úterý 23. června přijíždějí na oficiální přátelskou návštěvu SU POJEB dva zástupci spřátelené UHK (Univerzita Hradec Králové) Mgr. Vopi a Mgr. Bejk. Na programu mají jednání s představiteli naší univerzity a to jakože do mrtva o prohloubení vzájemných vztahů a spolupráci a bilancování nad uplynulým obdobím.

 

Příjezd obou hostů je plánován kolem 14. hodiny, kdy po prohlídce města oba hosté zavítají na Notoriát, kde budou přijati Notorem Samozvané Univerzity POJEB Dr. Matesem. Po oficiálním jednání bude následovat návštěva Studijního oddělení, kde oba pány přivítá vedoucí Studijního oddělení SU POJEB Terezka, PhD. Setkání se zúčastní rovněž předseda Akademického senátu Doc. Dan, vedoucí sekretariátu Fakulty Sporťáků David, PhD. a další hodnostáři naši alma mater.

 

Profily obou hostů

 

Mgr. Vopi

Obrazek

 

 (*1983)

 

Absolvent Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové, obor Učitelství pro Základní školy - Dějepis, Občanská nauka.

 

Pravicově smýšlející osobnost, podporuje ODS, jeho výdrž v alkoholu byla svého času legendární, zejména si vypěstoval pod tíhou svého pobytu na D1 náklonnost k RUMU. Stejně pověstný je jeho vztah k vyzrálejším osobám něžného pohlaví, v ohrožení jsou blondýny, respektive maminy kolem 30 a výše. Nebrání se však kontaktu s žádnou osobou opačného pohlaví, věk zde není až tak rozhodující :-D

 

 

 

Mgr. Bejk

Obrazek

(*1982)

Absolvent Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové, obor Učitelství pro Základní školy - Dějepis, Občanská nauka.

Sečtělý jedinec, rovněž z tábora modrých, ovšem politiku zas až tak neřeší. Má neobyčejné podvědomí o 2. světové válce, respektive je v tom doma na zemi i ve vzduchu, kam se hrabe Veselý. Je zručný také ve výtvarné oblasti a rovněž má šikovné ruce, věnoval se i modelářství.

Rovněž jako u Vopiho, provází ho pověst výtečného kaliče, který dokáže vypít nehorázné množství piva a dalších lihovin - zejména RUM, legendární je jeho regenerační spánek, který si naordinuje pokaždé, když to na něho přijde, bez ohledu na okolnosti a posléze je schopen normálně pokračovat v kalbě.

 

Oba výše uvedení jsou však především výborní kluci a kamarádi, na které každý, kdo je poznal - rád vzpomíná a vždy se těší z času, který má možnost s nimi strávit. Akce, které zažijete v této společnosti, jsou totiž často ty, na které se nedá zapomenout.

 

Vítejte Hradečáci!!!

 

 

Vopi na své zatím poslední návštěvě na POJEBU